Наші перемоги!!!

Створено: 04 грудня 2013 Теги:

З матеріалів телерадіокомпанії "ВЕЖА"

"Директор Івано-Франківської  школи "Перша ластівка"  представлятиме Прикарпаття на Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року - 2014". Тетяна Мирошниченко на обласному турі конкурсу виборола почесне перше місце у номінації "Директор року". Педагогічній діяльності жінка присвятила тридцять років свого життя. З них - десять - на посаді директора школи - садка.

Участь у конкурсі - це спроба заявити про себе,  зізнається  Тетяна Мирошниченко. Адже треба зарекомендувати себе не лише як доброго керівника.  Це  підсумок фахової майстерності, демонстрація професійних умінь, особистих методичних знахідок і володіння сучасними освітніми технологіями.

Загалом на обласному конкурсі "Вчитель року  - 2014"   почесні титули виборювали  75 освітян Прикарпаття. Учасники провели показові уроки, пройшли тестування з професійної  майстерності та захистили власні педагогічні новації. В міському управлінні освіти кажуть, участь у конкурсі підвищує статус педагогічної професії.

Новаційні методи управління навчальним закладом Тетяна Мирошничеко представлятиме на Всеукраїнському етапі конкурсу "Вчитель року - 2014". Він  відбудеться в березні на Кіровоградщині.

Мар'яна Гринечко, Сергій Щочкін. Новини на Вежі."

Related Video