Газета "Ластів'ятко"

Створено: 04 грудня 2013 Теги:

Шкільна малотиражка видається з 2002 року за ініціативи президента школи Христини Петрик. Навколо ідеї створити шкільну газету об’єдналися талановиті, небайдужі, ініціативні школярі. Проект успішно працює вже понад 10 років.Але в моїй пам'яті добре закарбувалося враження , яке справив на мене перший випуск . Там були висвітлені всі знаменні події, що відбуваються в житті школи. « Втім , як і у всіх інших шкільних газетах » - скажете ви Однак історії були викладені з особливим сприйняттям , що притаманне тільки підлітку. Він бачить світ , в тому числі і школу , в іншому світлі. У його розповіді є і особливий гумор, іронія та актуальні проблеми. І всі наступні редактори шкільної газети зберегли цей дух.

Традиція передачі подій від школяра школярам прийшла до нас від самого заснування газети , і я впевнена , буде дотримуватися й надалі. Газета є цікавою тому, що основними її авторами є діти. Гелена Геннадіївна Сивогривова вже багато років є консультантом редколегії шкільної газети. Вона, досконало володіючи, практиками фасилітативного менеджменту вміло скеровує шкільних «журналістів», залучає до написання різножанрових публікацій. Тут пробують перо всі, хто цього прагне.

Незважаючи на це з кожним головою редколегії , в газеті з'являється щось нове. Вона вимагає творчої ініціативи та натхнення , цікавості та вміння бути всюди одночасно ( риси справжнього журналіста) . Участь у колективній роботі зі створення шкільної газети допомагає нашим школярам відкрити в собі нові таланти і інтереси , урізноманітнити внутрішній світ , завести друзів і вибрати майбутній шлях .

Редактори шкільної газети «Ластівятко»

  1. Петрик Христина
  2. Дідійчук Діана
  3. Милосердова Олександра
  4. Неборч Роксолана
  5. Іваночко Катерина

 

Дивитись ще: День учня »