В затишному місці біля міського озера, серед бузку та беріз, на яких замріяно сидять справжні вухаті сови працює приватна школа-садок «Перша ластівка».

Для її колишніх учнів це набагато більше, ніж просто будівля, стіни, коридори, класи…Школа за час свого перебування увібрала у себе величезну чашу людських почуттів, емоцій, думок, мрій, сподівань своїх учнів, вчителів. І тому всі, кому довелось навчатись, працювати у школі, відчувають її неповторну енергетику, що створилася потягом недовгого часу.

В 1996 році в місті Івано-Франківську була відкрита перша на Прикарпатті приватна школа «Перша ластівка». Так як ластівка відкриває весну, так і наша школа відкрила весну для приватної освіти на Прикарпатті. Заклад створено педагогами, які прагнули до змін, мріяли створити таку школу, де б дітям було цікаво вчитися, де б працювали вчителі, які не тільки знають свій предмет, але й люблять та розуміють дітей. З перших днів школа працює як інноваційний освітній заклад.

З 1997 року школа має статус експериментального навчального закладу за особистісно - орієнтованою програмою «Крок за кроком». «Перша ластівка» зібрала під своє крило талановитих вчителів, які наполегливим ставленням до роботи, вмінням вчитися зробили школу на сьогоднішній день відомою на освітніх теренах не лише України. Щороку учні школи займають призові місця на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Випускники нашої школи навчаються в найпрестижніших вузах України, країн Європи та Америки.

Успішну дитину може виховати тільки успішний вчитель. І «Перша ластівка» цьому яскравий доказ.

Дошкілля ( 3- 5 років)

 • режим повного дня (з 9.00 до 18.00), який передбачає навчальні та розвивальні модулі, 3-х разове харчування, прогулянку і денний сон.
 • режим неповного дня (з 9.00 до 12.00) - розвивально-навчальний модуль

 Графік роботи дошкільних груп:

 8.00- 18.00

Навчально-розвивальний модуль передбачає заняття :

Розвиток мовлення, грамота, формування математичних уявлень, логіка, англійська мова, ознайомлення з навколишнім, аплікація, малювання, конструювання, ліплення, фізична культура, музичні заняття, заняття з розвитку дрібної моторики, дошкільний театр. Малята навчаються за програмами «Я у світі», "Крок за кроком", "Культура життєвого самовизначення" та "Впевнений старт".

Початкова школа (1-4 класи)

 Графік роботи початкової школи:

  8.00-17.00

Особливості початкової освіти в «Першій ластівці»:

 • Навчання не з примусу, а через розвиток мотиваційної готовності вчитися: новітні інноваційні програми;
 • врахування психологічних особливостей молодших школярів; створення ситуації успіху для кожної дитини;
 • особистісно-орієнтований підхід;
 • невелика наповнюваність класів;

Ми працюємо за інноваційними розвивальними програмами: « Росток», розвиток критичного мислення на уроках читання та письма, формування образного мислення, розвивальне навчання Ельконіна та Давидова.

«Перша ластівка» є школою повного дня.

В другу половину дня до послуг дітей театральна, вокальна та художня студії, секції шахів, боротьби, танцювальні гуртки, факультативи іноземних мов: англійська, німецька, польська.

Передбачено трьохразове харчування дітей.

Середня та старша школа ( 5-11 класи)

Чим відрізняється навчання в «Першій ластівці» від інших закладів?

Тільки у нас:

 • навчання не з примусу, а через розвиток мотиваційної готовності вчитися:
 • новітні інноваційні програми;
 • цікаві форми та методи роботи з дітьми;
 • відкрите, довірче спілкування з учнями;
 • створення ситуації успіху для кожної дитини;
 • особистісно-орієнтований підхід;
 • не велика наповнюваність класів;
 • щоденне опитування учнів формує систему щоденної підготовки;
 • Високий професійний рівень педагогів.

Графік роботи середньої та старшої школи :

 8.00-17.00

В першу половину дня вивчаються предмети державного компоненту. З 5 класу учні вивчають дві іноземні мови ( англійська та німецька). Англійська мова вивчається за програмою спеціалізованих шкіл. До варіативного компоненту навчального плану включені факультативи з математики, української мови, історії, іноземних мов.

Старша школа є профільною. Наш профіль –філологія.

Учителі використовуючи інноваційні форми і методи навчання успішно формують предметні та життєві компетентності учнів.

Наші випускники - це успішні молоді люди, з високим інтелектом. Вони вірять в себе, вміють вчитися і досягати успіху, приймати рішення і відповідати за нього, не бояться ризикувати. Їм притаманні громадянські цінності, висока духовність, патріотизм. Наші випускники - це та молодь, яка зробить нашу країну сучасною демократичною державою.