Голосування

Конкурс на кращий твір "Мій Івано-Франківськ 2025"

Бакота Єва - 1.2%
Гошоватюк Юля - 1.2%
Зброй Анастасія - 31.4%
Комановська Аня - 53.4%
Неште Олександр - 4.3%
Скоропада Міша - 2.7%
Шаламов Влад - 5.8%

Голосiв: 328

 

facebook

Шаламов Влад

Створено: 11 листопада 2015 Теги:

Мій Івано-Франківськ у 2025 році

Ранок… Сонячний промінець зазирнув у вікно. Я прокидаюся і одразу дивлюся на годинник. 25 липня 2025 рік, неділя, 9.00. Сьогодні буде найкращий день, бо у моєї матусі свято – День народження. Я швидко одягаюся і поспішаю до мами.

Прокидається мій рідний Івано-Франківськ. Чистенькі, охайні вулиці блищать під сонцем. Стрункі будинки визирають з-за дерев.

Все навколо прикрашають квіти: вікна, балкони, клумби. Назустріч мені ідуть усміхнені люди: хто до церкви, хто на прогулянку, а хто, як і я, до мами. Всі бажають один одному: «Доброго ранку!».

Я з насолодою вдихаю свіже цілюще повітря. Всі машини працюють від сонячних батарей, а тому не забруднюють навколишнє середовище.

У міському парку гамірно. Там проходять традиційні недільні розваги: змагання, фестивалі, ярмарки. Після обіду всі городяни поспішають на міську площу біля Ратуші. Музиканти подарують мешканцям і гостям міста концерт класичної музики. А ввечері для усіх, хто бажає, гостинно відкриє двері наш театр.

У знайомого продавця квітів я купую великий букет червоних гладіолусів. Це улюблені квіти моєї матусі! Маленький літальний апарат вмить підносить мене у небо. Я лечу, як птах, і бачу згори моє суперсучасне рідне місто. У ньому живуть люди, які ніколи не хворіють, не страждають, які займаються улюбленою справою, бережуть і прикрашають все навколо.

А ще тут живу я і моя матінка, у якої сьогодні свято!

учень 5-Б класу

Шаламов Владислав

Дивитись ще: « Скоропада Міша