Голосування

Конкурс на кращий твір "Мій Івано-Франківськ 2025"

Бакота Єва - 1.2%
Гошоватюк Юля - 1.2%
Зброй Анастасія - 31.4%
Комановська Аня - 53.4%
Неште Олександр - 4.3%
Скоропада Міша - 2.7%
Шаламов Влад - 5.8%

Голосiв: 328

 

facebook

Комановська Аня

Створено: 11 листопада 2015 Теги:

Мій Івано-Франківськ у 2025 році

Івано-Франківськ – це місто, де я народилася і живу. Воно красиве, сучасне, затишне, багате, європейське, рідне і дороге для мене!

Одного разу мені приснився цікавий сон. Я опинилася на площі фантастичного міста. Скрізь лунала музика, повз мене ходили усміхнені і щасливі люди. Квіткові клумби мали вигляд казкових замків. На центральній площі був фонтан, з якого замість води сипались різнобарвні карамельки. Будинки були яскраві, різної форми і мали здатність переміщуватися. Машини не їздили по дорогах, а рухались повітряними трасами. Найяскравішою спорудою була чарівна ратуша, яка давала відповідь людям на будь-які запитання, неначе програма Google в Інтернеті. Мені дуже легко і вільно дихалося, бо очисні системи повітря у вигляді веселки поєднували дві річки, що омивали місто.

Вдалині вулиці я побачила красиву, молоду, усміхнену жінку, яка прямувала до мене. Її манери, постава, ходьба, зовнішність були мені дуже знайомі, але водночас і загадкові. Хто ж це? Раптом я відчула на своїй щоці ніжний і теплий поцілунок.

       Анюточко, пора вставати.

Розплющивши очі, побачила свою матусю, у якій і впізнала загадкову незнайомку. Мені все стало зрозуміло. Я побувала у місті майбутнього – рідному Івано-Франківську.

учениця 5-А класу

Комановська Анна