Голосування

Конкурс на кращий твір "Мій Івано-Франківськ 2025"

Бакота Єва - 1.2%
Гошоватюк Юля - 1.2%
Зброй Анастасія - 31.4%
Комановська Аня - 53.4%
Неште Олександр - 4.3%
Скоропада Міша - 2.7%
Шаламов Влад - 5.8%

Голосiв: 328

 

facebook

Зброй Анастасія

Створено: 11 листопада 2015 Теги:

Мій Івано-Франківськ у 2025 році

Привіт! Мене звати Настя. Мені десять років. Я народилася в Івано-Франківську і всі десять років живу у цьому місті. Можна сказати, що я справжня патріотка свого міста. Тут живе вся моя родина, ми дуже любимо Івано-Франківськ.

Моє місто з цікавою історією і культурою, але в той же час щороку розвивається та стає сучасним і європейським. Тут живуть добрі і щирі люди, які, як і я, хочуть зробити його ще кращим. У мене є деякі думки щодо цього. Я мрію, щоб усі будинки розфарбували у яскраві кольори, щоб у кожному дворі були красиві дитячі майданчики. Я хочу, щоб у нашому місті було більше дитячих садочків і сучасних шкіл. Також я сподіваюся, що наше місто буде безпечнішим, що всі ліхтарі на його вулицях працюватимуть, і вечірній Івано-Франківськ сяятиме яскравими вогниками.

Влітку я часто відпочиваю на березі Бистриці, і думаю, що добре було б створити зручні місця для відпочинку. А ще мрію, що наше місто буде чистим і охайним, на його вулицях не буде сміття, вони будуть прибрані і доглянуті. Я знаю, що це в наших силах, і всі разом ми можемо змінити наше місто на краще. Через десять років я буду старшою, але моя любов до рідного міста не зміниться.

З вірою у майбутнє

Зброй Анастасія

5-А клас