Голосування

Конкурс на кращий твір "Мій Івано-Франківськ 2025"

Бакота Єва - 1.2%
Гошоватюк Юля - 1.2%
Зброй Анастасія - 31.4%
Комановська Аня - 53.4%
Неште Олександр - 4.3%
Скоропада Міша - 2.7%
Шаламов Влад - 5.8%

Голосiв: 328

 

facebook

Гошоватюк Юля

Створено: 11 листопада 2015 Теги:

Івано-Франківськ у 2025 році – місто моєї мрії

Сьогодні я хочу помріяти про те, яким буде Івано-Франківськ у 2025 році. Я бачу моє місто сучасним, красивим, затишним і комфортним для мешканців. Яким же саме воно стане через 10 років, що в ньому залишиться тим самим, а що зміниться повністю?

Не знаю чому, але гадаю, що зміни, які будуть в місті до 2025 року, мені хочеться назвати одним словом - гармонія. Вона торкнеться всього: архітектури, природи, людей.

Старі будівлі величаво заявлятимуть про себе оновленими фасадами, дозволяючи нам гордитися багатовіковою історією міста. А ті, у яких мешкали відомі люди, будуть ще багато років залишатися окрасою і надбанням міста. Та й сучасні будови гармонійно доповнять собою створений колись архітектурний стиль.

Неодмінно зʼявляться різні сучасні нововведення і технології, які допомагатимуть розвивати місто, тримати його в чистоті та робити зручним для жителів. У місті будуть відмінні дороги, зручні тротуари, а також обладнані стоянки для транспорту і велосипедів. У дворах будинків обовʼязково облаштують дитячі і спортивні майданчики, де малюки та підлітки зможуть з користю для здоровʼя проводити час. А в сквериках встановлять зручні столики для літніх людей, де вони гратимуть в шахи.

Доглянуті міські парки, чисті озера і річки – це також буде окраса і гордість нашого міста. Будуть також чистими і охайними зелені насадження, річки і озера навколо міста, тому що люди берегтимуть природу, адже тільки вони можуть про неї потурбуватися.

А ось те, що обовʼязково залишитися незмінним, так це особливість і неповторність нашого міста, якому вже більше 300 років, яке завжди було і є великим туристичним центром.

І, звичайно, я вірю, що ці мрії стануть реальністю, бо я дуже люблю своє місто, і хочу, щоб воно було найкращим!

учениця 5-Б класу

Гошоватюк Юлія