Лілія ТарасівнаВасилець-Сорока

Вчитель музичного мистецтва

Закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника. Стаж роботи 15 років. Проживаю в м. Івано-Франківськ. Моє улюблене заняття – навчатися мистецтву та виявляти його у маленьких особистостях, які неначе перлинки заховані у мушлях, їх тільки треба зуміти віднайти та вдосконалити. Саме тому мій творчий шлях пролягає через школу, приватну школу «Перша ластівка», яка, мов те гніздечко, створює затишок та плекає індивідуальні особистості.

За період професійної діяльності мною був створений танцювальний ансамбль «Сузіря», який неодноразово брав участь у фестивалях та отримував призові місця.

З 2005 по 2008 рік під час перебування у Франції працювала у школі мистецтв при амбасаді в м. Париж, створила танцювальний колектив, який неодноразово виступав у літніх фестивалях «Свято музики». У 2008 році повернулась у рідне гніздечко. На даний момент пишаюсь своїм вокальним ансамблем «Перлинка». Він неодноразово ставав переможцем у фестивалі «Таланти землі Галицької» та призером у конкурсі «Різдвяна коляда» 2013 року.

Та попри шкільне життя свій творчий шлях продовжую у народному лемківському хорі «Бескид» під керівництвом заслуженого працівника культури П.М. Чоловського. Також очолюю аматорський танцювальний ансамбль «Любисток», який надихає творчістю та є прикладом відродження української культури.

«Яке щастя втішатися музикою. Але не тільки в цьому щастя!

Щастя і в тому, щоб наповнюючись красою мистецтва бути кращим ніж ти є. Мистецтво – не самоціль, а шлях до внутрішнього духовного вдосконалення.»

Л.Василець-Сорока