Безымянный

Пінтоха Олена Іванівна

Через сто років для мене не матиме жодного значення те,в якому автомобілі я їздив, в якому будинку я жив,скільки грошей було у мене на рахунку в банку чи як виглядав мій одяг. Але, можливо, світ стане хоч трішечки кращим, тому що я був важливим у житті однієї дитини.

Невідомий автор

У 1999 р.закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника за спеціальністю "Хімія" та здобула кваліфікацію спеціаліста «хімік, викладач хімії».Захистила дипломну роботу на тему «Барвники для волосся», запропонувавши власну схему синтезу барвника.

З 2000 р. - працюю учителем хімії приватної школи «Перша ластівка» м. Івано-Франківська. Вчитель першої категорії. Класний керівник. Координатор міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок».

З 2001 р. - регіональний тренер програми «Сприяння просвітницькій роботі “рівний – рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя».

З 2002 р. - національний тренер ВФ «Крок за кроком».

Досягнення учнів ПШ «Перша ластівка»:

-          переможці II етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (Окул Анастасія, Стиранівська Олена);

-          випускники школи навчаються в Івано – Франківському національному медичному університеті за державним замовленням ( Фенюк Валя, Кучеренко Оксана, Волосовська Марія);

-          з 2008 р. - щорічні переможці Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок».

Моє педагогічне кредо:

«Навчити дитину самостійно мислити, не боятися власних думок, припущень, якими б незвичними вони не здавалися».