Тетяна Іванівна Мирошниченко                       
                         Ми в світ прийшли, щоб взнати, хто ми є
                         В ділах, стосунках, в щирості й любові.
                         У цьому сенс життя і голос крові.
                         Щоденний вибір Долею стає...
 

По завершенні  історичного факультет Державного педагогічного  інституту  ім. В.Стефаника,  працювала в освітніх закладах  міста. В 1997 році заснувала  разом з  педагогом Оксаною Рудою  першу приватну  школу  на Прикарпатті - приватну школу-садок «Перша ластівка».  і ось уже більше 10  поспіль років працюю директором школи.

Школа відома на теренах освіти України як інноваційний заклад.  Разом з колективом однодумців впроваджую експериментальні  освітні програми в т.ч. «Соціальна інтеграція дітей з особливостями психофізичного розвитку в загальнооосвітні заклади», «Особистісно орієнтована програма «Крок за кроком», розвивальне навчання Ельконіна та Давидова тощо.

Маю наукові роботи, є співавтором ряду посібників і освітніх програм , що впроваджуються в навчальних закладах України: «Культура життєвого самовизначення», « Моє життя - мій вибір», «Я-моє життя-моє  здоров’ я», «Творимо світ безпечний для дитини» тощо.

Приватна школа - садок « Перша ластівка» занесена до Всеукраїнського каталогу «Флагмани освіти України» у 2009 році.  Школа  з 2008 року входить у трійку кращих шкіл міста за результатами ЗНО з  основних предметів.

Я  -  національний  тренер ПРООН в Україні,  тренер особистісно орієнтованих програм «Крок за кроком», «рівний-рівному» тощо. Нагороджена  Почесною Грамотою Міністерства освіти та науки,  обласними та міськими відомчими  нагородами, грамотами ПРООН  в Україні тощо.