Маскович Ірина Іванівна

З 2002 року працюю в «Першій ластівці» заступником директора з фінансових питань. Закінчивши у 2001 році Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю бухгалтерський облік, фінанси та аудит я думала, що моя майбутня професія буде пов язана тільки з світом чисел та цифр.  Напевно мені пощастило в житті тому, що мій світ цифр і сухих чисел розбавлений дитячими посмішками, оцінками, дзвінким сміхом. Емоції, які отримуєш від дітей, не порівняти ні з чим. Їх хочеться бачити, з ними цікаво спілкуватися, вони вселяють оптимізм і віру в те, що все вдасться, все буде добре.

Для мене наша «Перша ластівка» -це майстерня, де формується думка, де не тільки вчать основам наук, а вчать бути перш за все людиною. Для себе я зрозуміла, що дитині, щоб вона хотіла йти до школи, має бути там добре.

І тому, дивлячись на нас дорослих, наші вчинки, хочеться сказати: «Люди, будьте хоч трішечки добрішими!».

Українська поетеса М.Чумарна з цього приводу написала:

"Не економте доброти, не бережіть її на завтра.

Не бійтесь вчасно проказати своє люблю, своє прости.

Бо та невчасна доброта, та доброта про людське око,

Вона вже може й не жорстока, але уже не доброта."

Світ настільки жорстокий, що хочеться, щоб у школі зберігся той оазис доброти.

Саме такі погляди на світ дають мені сили «вишукувати» правильно цифри, щоб склався хороший бюджет, робити звіти та аналізи, прогнозувати фінансові потоки. Я люблю свою роботу. Мрію про той час, коли наша держава повернеться обличчям до приватної школи.