Леся Михайлівна Загрійчук

Вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.Ліна Костенко написала: “Я вибрала долю собі сама..» Я теж вибрала свою вчительську долю.

І як учитель, я бачу своє призначення не тільки і не стільки в тому, щоб навчити дітей премудростям науки, скільки в тому, щоб допомогти їм визначитися в житті, направити їх вірною стежкою. Учитель вказує шлях дітям у величезний невідомий світ, повний протиріч, допомагає осягнути закони життя.

По завершенні Прикарпатського університету у 1996 році розпочала свою педагогічну діяльність. Не легка вчительська доля. В перший клас приходять малята в очікуванні дива. І потрібно не зрадити дитячі очікування, зробити їх перебування в школі святом на яке хочеться прийти. Кожен урок має бути для дітей відкриттям. І тоді діти хочуть вчитися, з радістю ідуть до школи.

А ще з дітьми потрібно завжди бути щирим і відкритим, щоб не втратити довіру. Вчаться мої малята, а поряд вчуся і я. І от настає час, коли розумієш, що вже багато чого вмієш. Час ділитися досвідом. Так, я стала спочатку учасником, а потім і лауреатом ІYетапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Це було велике випробування. Але я це зробила! Швидше ми це зробили, бо відчуваю себе членом команди- команди учителів «Першої ластівки»- це моя надія і опора. Учительська робота для мене-це не тільки професія, за яку платять гроші. Це-моє захоплення, моє життя.

Сьогодні я активно впроваджую здоров’язбережувальні технології в роботу з дітьми. Своїми здобутками вирішила поділитися з колегами-освітянами, тому «взялася за перо». Так вийшли з друку мої публікації: методичні посібники для вчителів та розробки. Я керівник творчої групи вчителів області. Намагаюсь працювати з дітьми нестандартно, щоб кожен урок був яскравим. З цією метою активно впроваджую сучасні освітні технології, а саме програму розвивального навчання Ельконіна-Давидова, програму «Росток», використовую форми роботи, запропоновані програмою «Розвиток критичного мислення на уроках читання та письма», здоров’язбережувальні технології В.Базарного.

Цікавою сторінкою мого життя є проведення тренінгів. Як педагога - тренера, мене знають у багатьох куточках України.

Учитель не відкриває істини, він - провідник істини, яку кожен учень повинен відкрити для себе сам.

Нагороджена:

Грамотою міського управління освіти і науки,

Грамотою обласного управління освіти і науки,

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України,

Знаком «Відмінник освіти України,

присуджена педагогічна премія ім. Б. Ступарика.