Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 323

Четвер, 12 листопада 2015 09:35

Чи читають сучасні діти?

Часом можна почути, що сучасні діти не читають. Але це не так

Вони не тільки читають, а і грають в комп’ютерні ігри за мотивами улюблених книг.

« Якби ви мене оцінювали за тією літературою, що я читаю, я був би відмінником», - сказав дев’ятикласник. А що ж читає сучасна молодь? Саме це спробувала вияснити молода учителька української мови та літератури Уляна Зеновіївна Худяк, давши завдання учням презентувати твори їх улюблених авторів. Цікавим є те, що серед книг, що читає сучасна молодь є такі, що написані за сюжетом комп’ютерної гри, або навпаки улюблена книга стала сюжетом гри. Як і ми, наші діти читають різноманітну літературу. У літературних героїв вчаться ефективно вирішувати конфлікти, бути чесними та справедливими, любити свій народ та свою батьківщину.

А що ж конкретно читають наші старшокласники? Учні радили нам розпочати з творів Н.Щерби «Часодії», В.Рот «Нескорена», «Бунтівниця», А.Спаковського «Відьмак», Д.Глуховського «Метро 2033», К.Скрябіна «Я, Паштет і армія», «Я, побєда і Берлін», «Моя дорога птаха» тощо.

"Майстер-клас" вчителів "Першої ластівки" " Навчаючи навчаюся". Сьогодні розпочався декадник відкритих уроків. Учитель-це майстер своєї справи, а справжнім майстром можна стати тільки навчаючись.

Урок української літератури в 9 - му класі ."Українське народне весілля"

Вчитель Худяк Уляна Зеовіївна.

Середа, 08 квітня 2015 07:58

Розмалюю писанку

Учні  6-а класу приватної школи-садка "Перша ластівка" разом з класним керівником Геленою Геннадіївною, вчителем образотворчого мистецтва Надією  Володимирівною  вчилися розмальовувати писанки у справжніх майстрів. Працювали  писачками, розтоплювали віск, наносили орнамент.... Це було дійсно захоплююче і вражаюче!

Дорогі матусі! Малята вітають вас з святом весни. Для вас ваші діти приготували смачне святкове печиво. Сподіваємось, що з такими помічниками кожен день на кухні стане для вас святковим.
П'ятниця, 27 лютого 2015 12:22

Розколяда-2015!!! Фоторепортаж.

6 лютого 2015 року в "Першій ластівці" пройшла "Розколяда" з Вертепом та Маланкою. Було дуже весело. Перегляньте наш фоторепортаж. Особлива подяка мамі Валі та Артема за надані фотографії.

Я пам'ятаю...

Героям Слава! Герої не вмирають!!!

П'ятниця, 20 лютого 2015 08:20

100 днів навчання.

Вчора у нас в школі пройшло традиційне свято "100 днів навчання". Учні 8-11 класів відчули себе в ролі учителів. Ними були проведені уроки для молодших школярів.

Вже традиційно учнями 11-А класу було проведено уроки для 12-А класу, класу який складається з учителів "Першої ластівки". Для учнів 12-А класу було проведено майстер-клас по виготовленню квітів з цукерок, дуже цікавим був урок з історії "Першої ластівки".

По закінченню навчального дня була проведена лінійка, на якій були вручені "Оскари" за високі досягнення у навчанні у номінації "Кращий учень - 2015". Вітаємо Чумакову Дарію, ученицю 4-Б класу, найкращу ученицю 1-4 класів, Федорків Софію, ученицю 5-А класу, найкращу ученицю 5-9 класів, та Іваночко Катерину, ученицю 11-А Класу, найращу ученицю 10-11 класів та бажаємо подальших успіхів.

Чекаємо наступного року.

Сторінка 1 з 5